Knihy, eBooky, eAudio, CD a DVD v cudzom jazyku.
Napíšte nám čo hľadáte
Eurobooks > O kníhkupectve Eurobooks

O Eurobooks

Eurobooks je ojedinelým kníhkupectvom špecializovaným na zahraničnú literatúru. Je nezávislým dovozcom, ktorý sprostredkuje predaj priamo od vydavateľov z celého sveta. Má najväčšiu ponuku beletrie, kníh pre deti, literatúry faktu, jayzkových učebníc, slovníkov, odbornej literatúry humanitných a prírodovedných smerov, vrátane medicínskej literatúry. V ponuke má veľký výber pôvodných audiokníh a DVD.

Kníhkupectvo je založené na osobnom prístupe k zákazníkovi. Robí všetko, aby splnilo zákazníkom požiadavky na akúkoľvek knihu zo zahraničia. Eurobooks ponúka knihy v anglickom jazyku od všetkých významných európskych a zámorských vydavateľov. Ale aj knihy nemeckých vydavateľov, zaujímavý výber literatúry vo francúzštine a španielčine.

Poskytujeme aj informácie o knihách, ktoré pomáhajú zákazníkom lepšie sa orientovať v danej oblasti. Pri vybavovaní objednávok nie je dôležitý len čas, ale aj cena. Snahou kníhkupectva je poskytnúť knihy za najlepšiu cenu nezvyšovať ju neprimeranými nákladmi.

Verným zákazníkom poskytujeme zľavy a iné výhody. V kníhkupectve pripravujeme zaujímavé spoločenské podujatia a výstavy.

Sme tu pre vás, kto myslíte našimi knihami!

Hora kníh
kníhkupectvo Eurobooks kníhkupectvo Eurobooks kníhkupectvo Eurobooks

Kniha týždňa

Eurobooks na Facebooku

Facebook
Verified by Visa MasterCard SecureCode